The Bridge Projects

Jedná sa o veľmi unikátny internetový projekt. Jeho cieľom je priniesť zázemie pre začínajúce “myšlienky” (projekty), ktoré majú ambície prinášať nové riešenia v podobe služieb alebo produktov.

Celý princíp fungovania je postavený na dvoch rozličných prístupoch. Ako prvý je projekt. Preň sa vytvorí stránka, ktorá je podmienená zaplatením jednorázového členského poplatku. Po jeho uhradení je možné zverejniť detailné informácie o cieľoch kampane. Druhý prístup je pre užívateľov, ktorý sa chcú stať súčasťou projektu. Pomáhajú vytvoriť takpovediat zoznam úloh, ktoré budú potrebne k dosiahnutiu finálnej realizácie. Tieto úlohy sú vedené ako na teoretickej tak aj na praktickej úrovni.

Nad celým workflow stojí stránka zložené z odborníkov z rôznych oborov. Tí dohliadajú na celé dianie a smerovanie projektov.

Pre užívateľov je dostupných množstvo funkcií ako napríklad možnosti sledovania projektov, spôsob zapájania sa do diskusií, možnosti prispievania do fóra, získavanie notifikačných oznámení a pridávanie hodnotení a komentárov k projektom.

Registrácie sú prepojené so službou PayPal, vďaka ktorej je možné uhrádzať registračné a členské poplatky.

O nových informáciách sa návštevníci môžu dozvedať vďaka blogu. Pre vyhľadávanie bol na stránke vytvorený fulltextový vyhľadávač a pre zjednodušenie navigácie sú jednotlivé projekty členené do skupín s možnosťou filtrácie a zoraďovania.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.