Blog

Ako zrýchliť Drupal

Drupal je jeden z top svetových redakčných systémov. Čo sa týka jeho rýchlosti, tú pre malé weby netreba nijak extra riešiť.Problém však začína v prípade väčších riešení, kedy si so základnou konfiguráciou jednoducho nevystačíme.

7 častých chýb pri Drupal weboch

Vďaka množstvu projektov, ktoré sme mali možnosť realizovať na CMS systéme Drupal vieme predpokladať veľké množstvo chýb, ktorých sa developer môže dopustiť. Nie je to nič výnimočné a článkov na internete s touto tématikou nájdete určite veľa. V tomto článku sa zameriame na základné a úplne najbežnejšie. Verím, že sa nenájdete ani v jednom prípade :)

Myslieť na aktualizácie sa oplatí

Hlavnú zásadu, ktorú sa snažíme klientom vštepovať pri každom projekte, ktorý u nás realizujeme je potreba aktualizácií. Aktualizovať sa oplatí vždy. Ako jadro systému, tak aj jednotlivé moduly/pluginy. Je preto jedno, ktorý redakčný systém ste si zvolili. Či už to bude Drupal, WordPress alebo akékoľvek iné, rozšírené CMS.

Optimalizácia stránky pre mobily a tablety
Optimalizácia stránky pre mobily a tablety

Moderná doba si vyžaduje nové riešenia webových stránok. Dnes už nie je ničím výnimočným, ak na vašu webovú stránku prichádzajú návštevníci z najrôznejších zariadení. Často sa v tomto prípade skloňujú slová „mobilné zariadenia“.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.