Tvorba webstránok

Vytvárame funkčné prémiové riešenia na mieru s ohľadom na aktuálne trendy v oblasti dizajnu a výkonnosti webových riešení. Budujeme webové sídla, ktoré pomáhajú rásť vášmu biznisu.

Programovanie web stránok
Čo vám vieme ponúknuť:
  • Firemné webstránky
  • Produktové webstránky
  • Internetový obchod
  • Mikrostránky
  • Redizajn existujúcich stránok
  • Riešenia na mieru

Zjednodušujeme používanie, zvyšujeme profit

Používanie webstránky má byť pre vás aj vašich návštevníkov jednoduché a efektívne.

Moderný responzívny dizajn

V dobe mobilných telefónov a tabletov je pre nás optimalizácia pre tieto zariadenia samozrejmosť. Za plnú kompatibilitu ručíme a neúčtujeme žiadne špeciálne poplatky.

CMS v cene riešenia

Redakčný systém na správu obsahu je základom každého nášho riešenia. Vďaka nemu máte absolútnu slobodu v editovaní obsahu webu, k čomu nepotrebujete žiadne špeciálne technické zručnosti.

Stratégia a Konzultácie zdarma

Pomôžeme vám s rozvojom vášho nápadu alebo poradíme, ako na internete podnikať efektívnejšie. Návrh a konzultácia dlhodobej stratégie je súčasťou každého nášho stretnutia.

Kvalitný základ pre Performance marketing

Meranie výsledkov bez stanovenia cieľov je takmer nemožné. Vytvoríme s vami stabilné základy pre vaše ďalšie online aktivity. Iba tak bude váš web plnohodnotným nástrojom v online biznise.

UX a Analytika

Sledovanie návštevnosti nie je jediný parameter, ktorý by vás mal zaujímať. Preto vám pomôžeme zvoliť vhodné nástroje a sledovanie cieľov, aby ste vedeli profesionálne rozhodovať o ďalšom smerovaní webstránky. Používateľský dojem bude totiž pre vás vždy prvoradý.

SEO Ready

Získate skvelý nástroj na dosiahnutie prvých priečok v organických výsledkoch vyhľadávania (SERP). Kompletná kontrola nad správou url, metatagov a množstva ďalších sú základom každej nami vytvorenej webstránky.

Pripravený na ďalší rozvoj

Dokončením stránky to u nás nekončí. Akékoľvek riešenie je možné doplniť o ďalšie rozšírenia. Často nie je potrebná žiadna odstávka. Dokonca ani pri zmene, či úprave dizajnu alebo rozsiahlejších programátorských prácach. Vďaka tomu tak môžete začať v malom a postupne podľa priorít projekt rozširovať.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Referencie

Počas celej tvorby webstránky sme vám k dispozícii a pomáhame pri rozhodovaní a nastavovaní stratégie.

corteon

Tvorbe internetových stránok sa venujeme od roku 2005. Od tohto roku sme pripravili stovky riešení pre rôzne organizácie, firmy, či internetové obchody. Naše skúsenosti a poznatky aplikujeme do každého ďalšieho projektu. Snažíme sa tak našim klientom priniesť vždy moderné riešenia. Internetové stránky tvoríme pre vás a vašich zákazníkov. Našou zásadou je vždy vytvárať optimalizované riešenia pre mobilné zariadenia bez zbytočných extra poplatkov, ktoré prinášajú úžitok a návratnosť vašej investície.

600+ Projektov
100+ Klientov
18+ Rokov praxe
6+ Členov tímu