Online marketing

Propagácia na internete je skutočne rozsiahla. Možností ako dostať do povedomia vašu značku, produkt, či službu je stále viac. Vyznať sa v rôznych technikách a taktikách si žiada odborníkov a skúsenosti, ktoré jednoznačne pomôžu dosiahnuť požadovaný efekt.

Naša spoločnosť sa online marketingu venuje od roku 2006. Od tej doby sme si vybudovali know-how, ktoré ponúkame našim klientom. Dôverne sa zoznamujeme s chodom a cieľmi ich spoločností, čomu prispôsobujeme jednotlivé kroky v komunikácii ich značky / produktu.

Čo všetko vám ponúkame v oblasti online marketingu?

  • Návrh komunikácie na sociálnych sieťach a správa sociálnych profilov
  • Príprava Facebook tabov s vlastným obsahom
  • Programovanie Facebook aplikácií a hier
  • SEO optimalizácia internetových stránok
  • Správa PPC / CPC kampaní (optimalizácia nákladov)
  • Vytváranie stratégií pre online komunikáciu a meranie efektívnosti
  • Príprava Direct mailov a Newsletter šablón

Bližšie informácie o našich službách

Optimalizácie pre vyhľadávače (SEO)

Zlepšite pozíciu vašich stránok v organickom vyhľadávaní vo výsledkoch Google. Pomôžeme vám prispôsobiť obsah a zvýšiť návštevnosť z neplatených výsledkov vyhľadávania.

Reklamné systémy (správa PPC)

Zvýšte vašu návštevnosť webu okamžite. Platená reklama je najlepším spôsobom ako dostať váš obsah k vášmu potenciálnemu publiku za výhodné ceny.

Sociálne siete a budovanie značky

Budujte svoju identitu na sociálnych sieťach. Radi vám pomôžeme so správou vašich sociálnych profilov ako aj s tvorbou kampaní v sociálnych médiách.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

corteon

Tvorbe internetových stránok sa venujeme od roku 2005. Od tohto roku sme pripravili stovky riešení pre rôzne organizácie, firmy, či internetové obchody. Naše skúsenosti a poznatky aplikujeme do každého ďalšieho projektu. Snažíme sa tak našim klientom priniesť vždy moderné riešenia. Internetové stránky tvoríme pre vás a vašich zákazníkov. Našou zásadou je vždy vytvárať optimalizované riešenia pre mobilné zariadenia bez zbytočných extra poplatkov, ktoré prinášajú úžitok a návratnosť vašej investície.

600+ Projektov
100+ Klientov
18+ Rokov praxe
6+ Členov tímu