Referencie

Počas našej dlhoročnej praxe sme mali možnosť pracovať na množstve zaujímavých riešení pre malé, stredné aj veľké podniky. Vrátane startupov, firemných prezentácií, eshopov, ale aj špecifických riešení. Našou prednosťou je integrácia do celého procesu a pochopenie potrieb klienta. Stránky tak robíme komplexne so zameraním na ich maximálny výkon a prospech z nich.

corteon.com - referencie prác

Národný onkologický ústav

Pre Národný onkologický inštitút dodávame webové riešenia už niekoľko rokov. Za toto obdobie priebežne modernizujeme ich online sídlo, ktoré je plné potrebných informácií, ako pre pacientov, tak aj pre rodinných príslušníkov, médiá či širokú verejnosť a odborníkov. Dôležitým prvkom je vždy aktualizované CMS a ohľad na zrakovo a inak znevýhodnených návštevníkov ako aj dodržiavanie potrebných štandardov, ktoré sú povinnosťou pre každú štátnu organizáciu.

Jedzbystro

Webstránka pre bratislavské bistro obsahuje okrem klasickej prezentácie aktuálnej ponuky aj možnosť online objednávok stravovacích balíčkov. Výnimočnosťou tohto projektu je, že sa zameriava na konkrétne stravovacie ponuky pre dosiahnutie želaného výsledku klienta. Ak teda potrebuje klient schudnúť, či naopak pribrať, profesionálny team mu vytvorí potrebný stravovací plán. Výhodou pre klienta je možnosť nechať si zohľadniť možné intolerancie alebo alergie.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

corteon

Tvorbe internetových stránok sa venujeme od roku 2005. Od tohto roku sme pripravili stovky riešení pre rôzne organizácie, firmy, či internetové obchody. Naše skúsenosti a poznatky aplikujeme do každého ďalšieho projektu. Snažíme sa tak našim klientom priniesť vždy moderné riešenia. Internetové stránky tvoríme pre vás a vašich zákazníkov. Našou zásadou je vždy vytvárať optimalizované riešenia pre mobilné zariadenia bez zbytočných extra poplatkov, ktoré prinášajú úžitok a návratnosť vašej investície.

600+ Projektov
100+ Klientov
18+ Rokov praxe
6+ Členov tímu