Wordpress

Potrebujete unikátnu grafiku alebo vytvoriť s grafických podkladov vlastnú wordpress tému? Prípadne by ste potrebovali rozšíriť základnú funkcionalitu tohto populárneho redakčného systému o funkcie na mieru?

WordPress je redakčný systém na správu obsahu, ktorý bol verejnosti predstavený v roku 2003. Výhodou tohto systému je jeho intuitívne rozhranie pre administrátora a veľká užívateľská komunita. CMS je šírené ako Open Source, čo znamená, že je zdarma a nie je potrebné platiť žiadne licenčné poplatky za používanie. Nespornou veľkou výhodou je jeho stále populárnejšie používanie, čo znamená veľkú základňu vývojárov po celom svete.

VYUŽITIE A SLUŽBY

Naša spoločnosť pracuje s týmto CMS od roku 2010. V rámci našich projektov ho nasadzujeme prevažne na firemné webstránky a internetové obchody (s nadstavbou Woocommerce).

Výroba a implementácia grafiky

Vytvárame unikátne grafiky pre WordPress, prípadne zastrešíme výrobu témy pre váš web z dodaných grafických podkladov. Nami tvorená grafika je vždy optimalizovaná pre mobilné zariadenie, takže sa prvky prispôsobia zariadeniu, na ktorom sa webstránka načítava (tzv. responsive dizajn).

Programovanie na mieru

Máte špeciálne požiadavky, ktoré vám nevyriešia bežne dostupné moduly? Radi si s vami prejdeme vaše potreby, vytvoríme špecifikáciu a naprogramujeme pre vás potrebnú funkcionalitu.

Konzultácie, odborná pomoc a školenia

Našim zákazníkom vychádzame v ústrety, v čo možno najväčšej miere. Radi vám poskytneme cenné rady a odkonzultujeme s vami všetky potrebné body vášho projektu. V rámci našich služieb zákazníkom tiež ponúkame možnosť využiť bezplatné zaškolenie do práce so systémom. Prípadne pre špecifické prípady vytvoríme video návody pre jednoduchú správu webu.

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE WORDPRESS

 Žiadne licenčné poplatky za používanie systému

Jednoduchá práca s obsahom stránky a intuitívna administrácia

Široká podpora aktívnej komunity po celom svete

Prepracovaný systém pre internetové obchody, ktorý vám vieme prepojiť s platobnými bránami, ekonomickými systémami a porovnávačmi cien – zistite viac informácií

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.