Realitný systém

Zverejňuje vaša realitná kancelária nehnuteľnosti efektívne? Jednoduchý redakčný systém je základom pre rýchlu prezentáciu. Správne optimalizovaná stránka tiež dokáže zvýšiť konverzný pomer, čo v konečnom dôsledku znamená pre vaše podnikanie viac záujemcov o vaše služby.

Vďaka našim skúsenostiam s realitnými stránkami sme si vytvorili jednoduchý systém, ktorý dáva voľnosť administrátorom stránky. Jeho hlavnou výhodou je intuitívna správa nehnuteľností, ktorá administrátorom dáva voľnosť a zjednodušuje tak ich každodennú prácu.

Grafika na mieru

Pre každú realitnú kanceláriu vytvárame unikátnu grafiku. Tá vychádza z našich skúseností so segmentom nehnuteľností, ako aj z požiadaviek klienta. Okrem toho pri výrobe zohľadňujeme aj cieľové publikum. Snažíme sa vytvoriť prostredie pre prezentáciu ponúk, so zameraním na zvýšenie konverzií. Na stránkach preto nechýbajú konverzné nástroje, ktoré návštevníkom zjednodušia prístup ku kontaktom.

Optimalizácia pre mobily a tablety

Samozrejmosťou našich stránok a grafického spracovania je optimalizácia grafiky pre mobilné zariadenia. Pre mobily a tablety optimalizujeme všetky stránky. Okrem toho je optimalizovaný aj celé administračné rozhranie, pre jednoduchú správu nehnuteľností v teréne. Z mobilu, či tabletu tak môžete pridávať alebo upravovať jednotlivé zariadenia.

Redakčný systém pre jednoduchú prácu

Administračné rozhranie je súčasťou nášho riešenia pre realitné kancelárie. Základom celého riešenia je redakčný systém Drupal, ktorý je jedným z najoceňovanejších systémov dnešnej doby. Pre zjednodušenie práce sme vytvorili intuitívne prostredie, ktoré zaručí rýchlu prácu pre maklérov a administrátorov stránky. Výhodou sú nižšie náklady na samotný vývoj, keďže sú stránky postavené na tzv. open source systéme, ktorý si nevyžaduje žiadne licenčné poplatky.

Hlavné vlastnosti systému

Naše rozhranie pre správu nehnuteľností obsahuje tieto základne vlastnosti:

 • Kontaktné formuláre na maklérov
 • Kontaktné formuláre pri nehnuteľnosťou s možnosťou dohodnúť obhliadku
 • Filtrovanie v zozname nehnuteľností
 • Fulltextové vyhľadávanie nehnuteľností
 • Umiestnenie nehnuteľnosti na google mape
 • Administračné rozhranie
  • Prístupy pre maklérov a administrátorov (s rôznymi úrovňami oprávnení)
  • Vkladanie  a úprava zariadení
  • Správa aktualít (pridávanie, úprava, mazanie)
  • Evidencia interných dokumentov

V prípade potreby je samozrejme možné stránky rozšíriť o špeciálnu funkcionalitu. Dohodnite si s nami stretnutie a radi si s vami prejdeme všetky možnosti.

Mám záujem o tieto služby

Potrebujem viac informácií

Ak vás zaujali naše služby, neváhajte nás kontaktovať.

0911 123 397

0902 857 159

info@corteon.com