Internetové obchody

Predávajte cez internet. Moderné riešenia pre eshopy sú jednoduché na správu, optimalizované pre vyhľadávače, mobilné zariadenia a pre návštevníka priateľské na používanie.

Redakčný systém internetového obchodu ponúka množstvo možností, ktoré sú pre obchodníkov na nezaplatenie. Jednoduchosť ovládania sa postupne stáva prioritou, čo si veľmi dobre uvedomujeme. Naše riešenia staviame na celosvetovo najrozšírenejších open source CMS ako WordPress, Magento alebo Drupal.

Prioritou pri voľbe optimálneho riešenia je pre nás jednoduchá obsluha a intuitívne užívateľské prostredie. Výhodou pre zákazníka je príjemná cena na rozdiel od komerčných riešení, ako aj pocit slobody vďaka riešeniu postavenom na tzv. open source systéme.

GRAFIKA PRE ESHOP

Pre potreby klienta sa zameriavame na vývoj prostredí, ktoré sú založené na našich dlhoročných poznatkoch z oblasti správania užívateľov. Nami vytvárané webové stránky sú optimalizované tak, aby plnili svoj účel. Snažíme sa vytvoriť jednoduché prostredie a minimalizovať kroky na uskutočnenie objednávky. Vytvárame unikátnu grafiku, ktorú následne implementujeme na systém.

OPTIMALIZÁCIA PRE MOBILY

Keďže je naším cieľom zvyšovať konverzný pomer stránok a zlepšovať komfort užívateľov, naše stránky sú vždy optimalizované pre mobilné zariadenia. Návštevnosť stránok z mobilov a tabletov rastie každým rokom. Tento trend sa v najbližšej dobe meniť určite nebude. Preto je lepšie byť na vlnu mobilných návštevníkov pripravený.

PLATBY CEZ INTERNET

Radi by ste zvýšili komfort zákazníkov ešte o niečo viac? V prípade potreby pre vás vieme naprogramovať prepojenie na online platobné brány alebo platbu kartou, prípadne platbu mobilom. Vyberte si vaše preferované riešenie:

PREPOJENIE NA NAJPOUŽÍVANEJŠIE EKONOMICKÉ SYSTÉMY

Ak to okolnosti dovoľujú, veci, ktoré vám zaberajú najviac času je dobré automatizovať. Prečo ručne vypĺňať faktúry v ekonomickom systéme, keď všetky údaje už máte v objednávkach vo svojom eshope? Prečo evidovať svojich zákazníkov na dvoch miestach, keď to znamená ručnú synchronizáciu dát? A ako efektívne spravovať skladové zásoby pri stovkách objednávok denne? Podobných otázok existuje obrovské množstvo. Ideálnym riešením je prepojiť internetový obchod s vašim ekonomickým systémom. Presne pre tento účel máme zastrešené prepojenia s najpoužívanejšími systémami na slovenskom trhu:

Náš tip pre malé eshopy

Máte záujem o systém pre malý eshop a štandardné ekonomické systémy sú pre vás príliš nákladné? Vieme pre vás vytvoriť možnosť fakturácie priamo v CMS systéme. Druhou možnosťou je prepojenie systému na službu superfaktura.sk

Toto prepojenie je v rámci podpory úplne zadarmo. A vďaka nášmu partnerstvu so superfaktúrou máme pre Vás bonus v podobe zľavy z mesačného poplatku na využívanie služby. Neváhajte nás teda kontaktovať.

EXPORTY NA CENOVÉ POROVNÁVAČE

V prípade záujmu pre vás vieme pripraviť automatické moduly, ktoré budú exportovať zoznam vašich produktov na najpoužívanejšie porovnávače cien tovarov na slovenskom trhu. Medzi ne patrí:

  

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.