Firemné prezentácie

Internetová stránka spoločnosti je dnes jej hlavnou vizitkou. Vizuálna identita je len zlomkom celého úspechu. Pre jednoduchú prácu je potrebný intuitívny a spoľahlivý redakčný systém. Naopak pre napĺňanie cieľov stránky, či už sa jedná o prezentáciu služieb alebo predaj produktov, je nutné zvoliť vhodné navigačné prvky, konverzné nástroje ako aj vhodné nástroje na meranie dosahovania cieľov.

Naša spoločnosť vytvára webové stránky od roku 2005. Rukami nám prešli stovky projektov. Od malých firiem až po veľké inštitúcie a nadnárodné spoločnosti. Zameriavame sa na tvorbu účelovej grafiky a programovanie stránok, ktoré sú užívateľsky prívetivé a intuitívne.

GRAFIKA NA MIERU, ZAMERANÁ NA KONVERZIE

Webová grafika je jednou z hlavných vecí, ktoré prezentujú firmu a jej poslanie. Pred každým vypracovaním nového projektu si dávame obzvlášť záležať na tom, aby sme toto poslanie poznali. Snažíme sa získať, čo možno najviac informácií o našom klientovi, o jeho zákazníkoch a ich potrebách. Na prvom stretnutí sa tak snažíme špecifikovať cieľové publikum, z čoho bude neskôr vychádzať samotná grafika stránky. Pre všetky firemné internetové stránky vytvárame unikátnu web grafiku, ktorá je pripravená na mieru pre každý projekt.

OPTIMALIZÁCIA PRE MOBILY

U nás nenájdete žiadne špeciálne poplatky za optimalizáciu grafiky pre mobilné zariadenia. Snažíme sa tak priniesť zákazníkom a ich návštevníkom komfort, v podobe prispôsobenia základného dizajnu pre mobily a tablety. Dôvodom je naše meranie na internetových stránkach, ktoré máme pod naším dohľadom, z čoho vyplýva stále narastajúci podiel mobilných návštevníkov. Podľa našich meraní je tento podiel aktuálne viac ako 70%, čo potvrdzujú aj iné prieskumy v správaní internetových užívateľov. Optimalizácie pre mobily tak už nie je trendovou záležitosťou, ale skutočne nutnou súčasťou pre úspech stránky.

REDAKČNÝ SYSTÉM

Všetky webové stránky pripravujeme na redakčnom systéme. CMS dáva administrátorom voľnosť a plnú kontrolu nad obsahom ich webového sídla. Orientujeme sa na redakčné systémy Drupal a WordPress, ktoré dlhodobo patria medzi najpoužívanejšie na svete a majú veľmi silnú podporu vývojárov. Ďalšou výhodou je šírenie systémov pod označením open source, čo pre našich zákazníkov znamená nulové náklady na zakúpenie licencie. V konečnom dôsledku sa tak snažíme šetriť zbytočné náklady, ktoré je možné využiť na dôležitejšie veci.

Samozrejmosťou sú u nás zaškolenia do práce so systémom. V prípade potreby pripravujeme pre zákazníkov inštruktážne videá a podrobné manuály.

PROGRAMOVANIE NA MIERU

Neváhajte nás kontaktovať so špeciálnym požiadavkami. Programovanie je jednou z hlavných činností, ktorými sa zaoberáme. Pomôžeme vám s dôslednou špecifikáciou riešenia a pripravíme pre vás systém podľa vašich požiadaviek.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.