Drupal

Potrebujete vytvoriť silné zázemie pre vaše webové riešenia alebo online aplikácie? Voľba v podobe CMS Drupal vás určite nesklame. Jedná sa o jeden z najpopulárnejších systémov, ktorý je vhodný ako pre menšie, tak aj veľké robustné riešenia.

12% Z TOP 100 000 STRÁNOK SVETA POHÁŇA DRUPAL

Redakčný systém Drupal je online nástroj na tvorbu web stránok a webových aplikácií. Jedná sa o jeden z najrozšírenejších systémov súčasnosti s mnohými oceneniami a širokou komunitou. Drupal nie je len obyčajným redakčným systémom. Možno ho vnímať aj ako framework, ktorý je ľahko škálovateľný a prispôsobiteľný pre potreby zákazníka v podstate v každom smere.

GRAFIKA

Pre Drupal vyrábame unikátne grafické šablóny, ktorých vzhľad a rozloženie prvkov navrhujeme tak, aby čo možno najlepšie spĺňali svoj účel. Zameriavame sa hlavne na použiteľnosť a užívateľské správanie. Tomu prispôsobujeme rozličné konverzné prvky, aby stránka obsahovala jednoduché možnosti na konverziu z návštevníkov na zákazníkov.

Responzívny dizajn resp. optimalizácia pre mobilné zariadenia

Všetky grafiky web stránok vytvárame tak, aby sa prispôsobovali zariadeniam, na ktorých budú zobrazované. Či už si zákazník pozerá stránky z domáceho počítača, notebooku, mobilu alebo tabletu, stránka sa automaticky usporiada a zobrazí, aby bol komfort na prezeranie, čo najlepší.

t area

ADMINISTRÁCIA OPTIMALIZOVANÁ PRE MOBILY A TABLETY

Pre spríjemnenie navigácie a zlepšenie užívateľského rozhrania využívame optimalizovanú verziu administračného rozhrania. Toto rozhranie sme upravili tak, aby ho bolo možné jednoducho používať aj v mobilných zariadeniach ako smartphone alebo tablet.

PROGRAMOVANIE NA MIERU

Redakčný systém Drupal je silná platforma na všestranné využitie. Ak máte akékoľvek požiadavky na programovanie, radi si ich vypočujeme a pripravíme pre vás vhodné riešenia.

VÝHODY DRUPALU

Všestranne využiteľný systém na malé aj veľké projekty

Jednoduchý na administráciu obsahu stránky

Keďže sa jedná o open source, nie je nutné platiť žiadne licenčné poplatky

Široká základňa developerov a silná komunita užívateľov

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.