Tvorba webstránok

Unikátne riešenia na mieru

Na konte máme viac ako 550 realizovaných projektov. Webstránky tvoríme pre klientov po celom svete, od malých živnostníkov až po veľké korporácie a startupy. Vždy s ohľadom na ich potreby a ciele.

Mobil na prvom mieste

Viac ako 40% návštev dnes spravia užívatelia z mobilných zariadení. Našim štandardom je preto optimalizácia stránok pre mobilné zariadenia od úplného začiatku a bez špeciálnych poplatkov.

Intuitívny redakčný systém

Vytvoríme pre vás prostredie, ktoré budete s radosťou používať. Rozhranie pre sprácu obsahu bude pre vás maximálne prívetivé. Zakladáme si na tom, že dobrý systém je ten, ktorý netreba zdĺhavo vysvetľovať.

Konzultácie ZADARMO

Roky našich skúseností zúročujeme odbornými radami. Nemusíte byť náš klient a radi vám poradíme ako sa k projektu tvorby webstránky postaviť, na čo si dať pozor a na čo sa zamerať. Dohodnite si s nami konzultáciu.

S nami budete GDPR ready!
12+ rokov praxe
550+ projektov
100+ skvelých klientov
7 členov tímu

Máte záujem o nezáväznú ponuku?

Radi by ste sa niečo spýtali?

0911 123 397 | 0902 857 159 | info@corteon.com

corteon v skratke

Tvorbe internetových stránok sa venujeme od roku 2005. Od tohto roku sme pripravili stovky riešení pre rôzne organizácie, firmy, či internetové obchody. Naše skúsenosti a poznatky aplikujeme do každého ďalšieho projektu. Snažíme sa tak našim klientom priniesť vždy moderné riešenia. Internetové stránky tvoríme pre vás a vašich zákazníkov. Našou zásadou je vždy vytvárať optimalizované riešenia pre mobilné zariadenia bez zbytočných extra poplatkov, ktoré prinášajú úžitok a návratnosť vašej investície.

Ponúkame Vám

Vytvárame riešenia pre malé a stredné firmy, ale aj korporácie a startupy

Najnovšie referencie