Tvorba webstránok

Od roku 2005 sa venujeme tvorbe webových riešení. Potrebujete moderný a efektívny web alebo eshop na mieru? Vytvoríme vám riešenie s unikátnou grafikou a administráciou podľa vašich potrieb. Internetové stránky tvoríme pre vás a vašich zákazníkov. Všetky riešenia sú optimalizované pre mobilné zariadenia bez zbytočných extra poplatkov.
11+ rokov praxe
450+ projektov
90+ skvelích klientov
7 členov tímu

Unikátne web stránky

Na konte máme viac ako 450 realizovaných projektov. Webstránky tvoríme pre klientov po celom svete, od malých živnostníkov až po veľké korporácie a startupy.

450+

Mobily sú samozrejmosť

Viac ako 30% návštev dnes spravia užívatelia cez svoje mobily. Našim štandardom je preto optimalizácia stránok pre mobilné zariadenia.

30%

Jednoduchá administrácia

Rozhranie bude pre vás maximálne intuitívne.
Zakladáme si na tom, že dobrý systém je ten, ktorý netreba zdĺhavo vysvetľovať.
Vytvoríme pre vás prostredie, ktoré budete s radosťou používať.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU

O nás v skratke

Tvorbe internetových stránok sa venujeme od roku 2005. Od tohto roku sme pripravili stovky riešení pre rôzne organizácie, firmy, či internetové obchody. Naše skúsenosti a poznatky aplikujeme do každého ďalšieho projektu. Snažíme sa tak našim klientom priniesť vždy moderné riešenia.

Výhody spolupráce

  • Unikátny dizajn na mieru, podľa zamerania a cieľov klienta
  • Optimalizácia pre mobilné zariadenia bez extra poplatkov
  • Neobmedzený počet podstránok
  • Široké možnosti rozšírení a automatizácií pre šetrenie vášho času
  • Možnosť kedykoľvek rozšíriť o eshop
  • Využívame open source, čo vám dáva veľkú voľnosť a šetrí náklady
  • Rôzne hodnotné benefity, ako napríklad Google Adwords kupón v hodnote 75€
  • Konzultácie a zaškolenie do systému v cene
Nezáväzná cenová ponuka

Potrebujem viac informácií

Ak vás zaujali naše služby, neváhajte nás kontaktovať.

0911 123 397

0902 857 159

info@corteon.com

Služby v oblasti web stránok

Firemné prezentácie

Prezentujte služby a produkty vašej firmy v profesionálnej podobe. Správa internetovej stránky nemusí byť zložitá ani finančne náročná. Radi vám vyhovieme aj pri zložitejších požiadavkách.

Internetové obchody

Predávajte produkty prostredníctvom internetového obchodu. Ponúkame vám riešenia pre malé ako aj veľké eshopy s možnosťami online platieb, prepojením na ekonomické systémy a podobne.

Realitný systém

Prezentujte ponuku nehnuteľností online. Náš systém pre realitné kancelárie bude vaším obľúbeným nástrojom. Pomocou prepojení na realitné servery vám bude stačiť robiť úpravy na jednom mieste.

Optimalizácia pre mobilné zariadenia

Je váš web pripravený na návštevy z mobilných zariadení? Takto optimalizované stránky zlepšujú konverzný pomer, znižujú mieru odchodov, sú pozitívne vnímané z hľadiska SEO a podobne.

ico-wordpress Wordpress

Vytvárame grafické šablóny, moduly a rozšírenia pre jeden z najrozšírenejších svetových CMS. Máte záujem o internetovú stránku pripravenú na tomto redakčnom systéme?

ico-drupal Drupal

Drupal je jeden z najpopulárnejších frameworkov pre tvorbu internetových stránok a web aplikácií. Zameriavame sa na tvorbu vzhľadov a riešení v tomto CMS.

Najnovšie referencie