Tvorba webstránok

12+ rokov praxe
550+ projektov
100+ skvelých klientov
7 členov tímu

Unikátne web stránky

Na konte máme viac ako 550 realizovaných projektov. Webstránky tvoríme pre klientov po celom svete, od malých živnostníkov až po veľké korporácie a startupy.

550+

Mobily sú samozrejmosť

Viac ako 30% návštev dnes spravia užívatelia cez svoje mobily. Našim štandardom je preto optimalizácia stránok pre mobilné zariadenia.

30%

Jednoduchá administrácia

Rozhranie bude pre vás maximálne intuitívne.
Zakladáme si na tom, že dobrý systém je ten, ktorý netreba zdĺhavo vysvetľovať.
Vytvoríme pre vás prostredie, ktoré budete s radosťou používať.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU

V skratke o nás

Tvorbe internetových stránok sa venujeme od roku 2005. Od tohto roku sme pripravili stovky riešení pre rôzne organizácie, firmy, či internetové obchody. Naše skúsenosti a poznatky aplikujeme do každého ďalšieho projektu. Snažíme sa tak našim klientom priniesť vždy moderné riešenia. Internetové stránky tvoríme pre vás a vašich zákazníkov. Našou zásadou je vždy vytvárať optimalizované riešenia pre mobilné zariadenia bez zbytočných extra poplatkov, ktoré prinášajú úžitok a návratnosť vašej investície.
Napíšte nám svoju predstavu

Kontakt na nás

Ak vás zaujali naše služby, neváhajte nás kontaktovať.

0911 123 397

0902 857 159

info@corteon.com

Ako Vám môžeme pomôcť?

Firemné prezentácie

Prezentujte služby a produkty vašej firmy v profesionálnej podobe. Správa internetovej stránky nemusí byť zložitá ani finančne náročná. Radi vám vyhovieme aj pri zložitejších požiadavkách.

Internetové obchody

Predávajte produkty prostredníctvom internetového obchodu. Ponúkame vám riešenia pre malé ako aj veľké eshopy s možnosťami online platieb, prepojením na ekonomické systémy a podobne.

Realitný systém

Prezentujte ponuku nehnuteľností online. Náš systém pre realitné kancelárie bude vaším obľúbeným nástrojom. Pomocou prepojení na realitné servery vám bude stačiť robiť úpravy na jednom mieste.

Optimalizácia pre mobilné zariadenia

Je váš web pripravený na návštevy z mobilných zariadení? Takto optimalizované stránky zlepšujú konverzný pomer, znižujú mieru odchodov, sú pozitívne vnímané z hľadiska SEO a podobne.

ico-wordpress Wordpress

Vytvárame grafické šablóny, moduly a rozšírenia pre jeden z najrozšírenejších svetových CMS. Máte záujem o internetovú stránku pripravenú na tomto redakčnom systéme?

ico-drupal Drupal

Drupal je jeden z najpopulárnejších frameworkov pre tvorbu internetových stránok a web aplikácií. Zameriavame sa na tvorbu vzhľadov a riešení v tomto CMS.

Najnovšie referencie