Tempees.com

Od roku 2012 spravujeme a budujeme internetový portál určený pre dizajnérov a fotografov. Jeho obsah je tvorený kúskami grafických návrhov ako aj celými riešeniami a fotografiami, ktoré sú na voľné stiahnutie.

Portál Tempees.com obsahuje rozšírenia ako registrácia a správa účtov, privátnu zónu s vlastným obsahom, eshop pre nákup prémiových grafík. Dlhšiu dobu majú užívatelia tiež možnosť zapojiť sa do rozširovania obsahu a stať sa autormi stránky.

Stránka mesačne generuje stabilný príjem vďaka prepojeniam na reklamné siete. Návštevníci sa môžu zapájať do diskusií a hodnotiť obsah stránky pomocou interného bodovania.

Nákupná časť je prepojená so systémom PayPal. Ten využívame aj pre tzv. Donate button (možnosť podporiť projekt ľubovoľnou čiastkou). Ďalším zaujímavým prepojením je aj prepojenie so službou Mailchimp, ktorá je používaná pre rozposielanie Newsletterov.

V rámci celého systému je navigácia členená podľa oblastí. Okrem toho je možné vyhľadávať podobné veci na stiahnutie vďaka tagovaniu (značkám) alebo využiť fulltextové vyhľadávnie.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.