S ARMAT

Vytvorili sme firemnú prezentáciu pre spoločnosť S ARMAT, ktorej hlavnou činnosťou je vývoj a výroba čerpadiel ako aj komplexné služby a poradenstvo v oblasti armatúr.

Keďže sa jedná o medzinárodne pôsobiacu firmu, vytvorili sme zázemie pre multijazyčný web. Užívatelia majú k dispozícii fulltextové vyhľadávanie, responzívny dizajn a štrukturovanú navigáciu s rôznymi navigačnými prvkami.

Klient tiež kládol veľký dôraz na SEO, pripravili sme pre neho niekoľko rozšírení a spracovali mu copywrite webu z dodaných materiálov.

Zaujímavosťou riešenia je privátne rozhranie, ktoré klient využíva pre komunikáciu so svojimi partnermi. V tejto časti, ktorá je iba pre pozvaných partnerov, zdieľa klient dokumenty, určené pre vybraných klientov. To znamená, že je možné v rámci administrácie určiť, kto bude aké informácie vidieť a pre zvyšok návštevníkov ostanú neprístupné.

Prezentácia tiež obsahuje viaceré rozšírenia ako napríklad správu noviniek, fotogalérií alebo slideshow (rotáciu obrázkov) na úvodnej stránke.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.