Pracovné stáže

Projekt pracovnestaze.sk je platforma, ktorá prepája svet firiem so svetom študentov. Projekt existuje od roku 2011. V roku 2015 však prešiel kompletnou premenou a okrem vizuálnych zmien sme pre túto zaujímavu oblasť podnikania pripravili kompletne nový web. Webová stránka slúži pre oba typy návštevníkov. Firmy, ktoré hľadajú stážistov/brigádnikov a pre stážistov, ktorý majú pracovné ponuky na jednom mieste.

Celé riešenie je postavené na redakčnom systéme Drupal. Pre klienta sme zabezpečili okrem vizuálu a základných funkcií veľké množstvo rozšírení. Pomohli sme tiež vybudovať celkový workflow projektu, teda spôsob, ako návštevník zverejňuje dané ponuky, ale aj spôsob, ako na ne reagovať.

Cieľom zmien bolo preniesť značnú časť práce na samotný systém. Všetko, čo bolo možné automatizovať, sme preniesli do kompetencií systému alebo samotného zadávateľa ponuky, prípadne stážistu. Vďaka tomu sme oproti predchádzajúcej verzii značne zjednodušili objednávkový proces. Zautomatizovali sme generovanie ponúk, faktúr a dôležitých informácií. Vytvorili sme užívateľské zóny pre rôzne druhy návštevníkov. Vo svojich kontách tak majú jednoducho prístupné všetky aktívne ponuky, archivované ponuky, reakcie a objednané služby.

Riešenie sme tiež obohatili o inteligentné fulltextové vyhľadávanie, blog, kategorizované rady a typy, či FAQ (zoznam často kladených otázok).

Publikovať je možné po registrácii a prihlásení tri rôzne druhy ponúk. Pracovnú ponuku, zadanie a udalosť. Stačí si teda vybrať a vyskúšať intuitívne a veľmi užívateľsky jednoduché publikovanie.

Pre zvýšenie dôveryhodnosti projektu a lepšieho zabezpečenia sme pre doménu zriadili aj SSL certifikát.

Mám záujem o podobné riešenie

Ak vás zaujal tento projekt a máte záujem o podobnú realizáciu, neváhajte nás kontaktovať.
Na vaše otázky budeme odpovedať najneskôr do 12 hodín.

Potrebujem viac informácií

0911 123 397

0902 857 159

info@corteon.com