Lacies

Menší internetový obchod s dámskou spodnou bielizňou, ktorý obsahuje približne 300 produktov. Pre klienta sme pripravili kompletné riešenie redakčného systému, ktorého hlavnou časťou je CMS Drupal.

Rozšírenie o internetový obchod zabezpečuje nadstavba Drupal Commerce. Toto riešenie je doplnené o množstvo funkcií ako napríklad skladové hospodárstvo s možnosťou sledovania skladových zásob, pridávanie variantov produktov a prepojenie jednotlivých produktov s porovnávačom cien Heureka.sk

Užívatelia si tiež môžu pri nákupe uplatniť zľavové kupóny. Prípadne si zakúpiť darčekové poukazy. Okrem toho systém automaticky nastaví poštovné náklady na 0 € pri nákupe nad 40 €. Stránka je tiež prepojená so systémom PayPal. Je tak zabezpečená funkcia online platieb a platieb debetnými/kreditnými kartami.

Eshop obsahuje členenie a zoraďovanie produktov ako aj možnosť vyhľadávania. Užívatelia tiež majú k dispozícii vytváranie nákupných zoznamov. V tomto prípade nie je nutná registrácia ani prihlásenie, nakoľko je zoznam dostupný aj pre neregistrovaných zákazníkov. Rovnako je možné na stránke nakupovanie bez registrácie. Registráciou však užívatelia získavajú prístup do vlastných objednávok a do evidencie adries pre doručenie.

Vzhľad internetového obchodu sme optimalizovali aj pre mobily a tablety. Grafiku pripravila firma Grappastudio.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.