Heuteausgsteckt

Na tejto internetovej stránke nájdete zoskupených viac ako 3300 rôznych zariadení ako vínne pinvničky a krčmičky z rakúskych oblastí Viedeň, Dolné Rakúsko, Burgenland a Štajersko.

Celé riešenie je postavené na princípe geolokalizácie. Klient udržuje aktuálne informácie o otváracích hodinách jednotlivých zariadení, čo sa v reálnom čase premietne do ikoniek v Google maps.

Navigácia je zjednodušená pomocou možností filtrovania na konrétne oblasti, prípadne na možnosť zobrazenia zariadení v blízskom okolí, pričom je možné upraviť rádius na základe vlastných preferencií. Ak návštevník hľadá konkrétne zariadenie, môže využiť prepracované vyhľadávanie na základe fulltextovej indexácie alebo niektoré z rozšírených vyhľadávaní.

Dôležitým rozšírením je tiež privátna zóna pre majiteľov zariadení a správcov systému. Do jednotlivých úrovní je možné si zakúpiť rozširujúce prístupy. Všetko je spravované online a plne automatizované. Nie je teda potrebná manuálna kontrola expirácie konkrétneho konta. O všetko sa postará systém. Nákup je prepojený so službou PayPal pre online platby. Po platbe je celý proces dokončení a účet sa automaticky rozširuje o nové funkcie.

Pre klientove potreby bol tiež navrhnutý reklamný systém a prepojenie systému s affiliate službami.

Stránka má špeciálnu mobilnú verziu. Okrem štandardného prispôsobenia rozloženia a rozmerov bolo použitých viacero nástrojov na ovládanie stránky gestami.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.