Atos-dog

Jedná sa o internetový obchod s viac ako 5000 položkami z oblasti chovateľských potrieb pre psov, mačky a kone. Cieľom klienta bolo kompletné zrýchlenie zastaralého riešenia systému Drupal 6. Okrem toho sme zastrešili kompletnú migráciu obsahu (produkty, užívatelia, užívateľské body).

Stránka je dnes postavená na Drupal verzii 7 a rozširujúcom module Drupal Commerce. Pripravili sme kompletné riešenie, pri ktorom klient kládol dôraz no čo najflexibilnejšie používanie. Navrhli sme teda kompletnú štruktúru stránky a navigačné prvky, ktoré zákazníkom denne uľahčujú spôsob nakupovania. K dispozícii majú jednak veľké menu s najdôležitejšími kategóriami a podkategóriami ako aj rozšírené možnosti filtrovania obsahu na základe vlastných preferencií.

Zoraďovanie produktov riadi špeciálny index, ktorý vypočítava zoradenie produktov na základe vstupných faktorov. Pre zjednodušenie vyhľadávania je samozrejme k dispozícii aj fulltextové vyhľadávanie.

Po registrácii je pre užívateľov dostupný veľký počet rôznych funkcií. Od zoznamu objednávok s evidenciou ich stavov cez evidenciu vernostných bodov, evidenciu dodacích adries až po nákupné zoznamy.

Jednou z dôležitých vlastností stránky bolo vytvorenie algoritmu pre výpočet hmotnosti objednávky a jej zaradenie do správnej váhovej kategórie. Na základe tohto údaja je potom vypočítaná výsledná hodnota poštovného.

Stránka tiež obsahuje vernostný program, ktorý je prepojený s pokladňami na predajniach a vernostnými kartičkami zákazníkov. Zákazníci tak zbierajú body, ktoré neskôr môžu použiť ako virtuálne platidlo v eshope.

Vybrané produkty sú tiež synchronizované s porovnávačom cien Heureka.sk. V reálnom čase sú dáta odosielané prostredníctvom špecifického XML súboru.

Samozrejmosťou je v tomto prípade aj mobilná optimalizácia stránky pre mobily a tablety. Okrem toho sme stránku optimalizovali aj pre vyhľadávače a sociálne siete.

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.