Správa PPC kampaní

Okamžité zvýšenie návštevnosti vašich stránok a oslovenie cieľovej skupiny sú hlavnými plusmi platených pozícií vo výsledkoch vyhľadávania. Možností je samozrejme omnoho viac, čítajte ďalej.

KDE INZEROVAŤ

Skratka PPC znamená Pay-Per-Click, čiže platené reklamy, kde zaplatíte za každého zákazníka, ktorý na vašu reklamu klikne. Výhodou tohto modelu je, že platíte za reálnych návštevníkov, ktorý na vaše stránky vďaka preklikom prídu. Na slovenskom trhu pracujeme s nasledujúcimi reklamnými systémami:

 

Google       Etarget       Facebook

PREČO S NAMI

Máme dlhoročné skúsenosti so správou a optimalizáciou PPC kampaní. Snažíme sa o dosiahnutie, čo najnižších cien za preklik. Okrem toho sa zameriavame na priebežné monitorovanie výkonnosti kampaní a zlepšovanie ich výkonu podľa zistených detailov.

Online reklama vo vyhľadávacích sieťach ako aj v reklamných sieťach, či v sociálnych médiách má veľké množstvo možností a nastavení. Radi vám poradíme s optimálnymi nastaveniami a voľbou rozpočtu. Našim zákazníkom spravujeme kampane a mesačne zasielame reporty o výkonnosti danej kampane.

VÝHODY PPC REKLAMY

Okamžitý efekt vo výsledkoch vyhľadávania

Cenu za prekliky je možné optimalizovať a dostať sa na niekoľko centov za kliknutie na reklamu

Presné cielenie reklám na cieľové publikum, resp. vyhľadávaciu frázu

Možnosť inzerovania v rôznych formátoch a dokonca aj na rôznych miestach (youtube, webové portály, výsledky vyhľadávania google)

Možnosť opätovného cielenia reklamy pomocou tzv. remarketingu na vašich bývalých návštevníkov

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Popíšte nám vaše požiadavky a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.